مهلت ثبت نام جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تمدید شد

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی فراخوان بهمن ماه 91 به مدت 10 روز خبر داد.

 

 

 

 

 

محمدرضا مردانی روز جمعه 11 بهمن ماه، در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: مهلت قبلی که برای ثبت نام داوطلبان جذب هیات علمی اعلام شده بود، ساعت 24 شب گذشته (پنجشنبه) 10 اسفند ماه به پایان رسید و بنا بر درخواست مکرر متقاضیان، این مهلت تا 20 اسفند ماه تمدید شد اما این مهلت جدید، قابل تمدید نخواهد بود.

وی ادامه داد: تاکنون حدود 10 هزار نفر با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز جذب وزارت علوم به نشانی www.msrt.ir/sites/jazbsite نسبت به ثبت نام خود در فراخوان بهمن ماه 91 اقدام کرده اند اما همه آنها اولویت های خود را انتخاب و ثبت نکرده اند.

مردانی به داوطلبان جذب هیات علمی توصیه کرد برای تکمیل ثبت تقاضای خود هرچه سریع تر، اولویت های خود را تعیین کرده و در فرم های الکترونیکی مربوطه به ثبت برسانند.

وی به بارگذاری نیازهای جذب هیات علمی از سوی 349 دانشگاه و موسسه آموزش عالی در فراخوان نوبت بهمن ماه 91 اشاره کرد و گفت که 106 دانشگاه دولتی، 164 دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیردولتی، 48 دانشگاه و موسسه وابسته به دستگاه های اجرایی و همچنین مراکز استانی دانشگاه پیام نور در این فراخوان شرکت کرده اند.

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، آمار نیازهای اعلام شده از سوی دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی برای جذب هیات علمی جدید در فراخوان بهمن ماه 91 را حدود 12 هزار و 500 نفر ذکر کرد و افزود: از مجموع نیازهای جذب هیات علمی فراخوان بهمن ماه 91، هشت هزار و 500 نیاز از طرف دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی، دو هزار نیاز از سوی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دو هزار نیاز از طرف مراکز آموزش عالی وابسته به دستگاه های اجرایی اعلام شده است.

وی توضیح داد: ظرفیت های اعلام شده برای جذب هیات علمی جدید دانشگاه ها در قالب جذب نیروهای پیمانی با مدرک دکتری، طرح سربازی، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و بورسیه دانشجویان دکتری است.

/ 1 نظر / 75 بازدید
کوتاه کننده لینک

سلام دوست عزیز اگه ادرس ها و لینک های خیلی طولانی داری میتونی یه سری به این وب بزنی و کوتاهش کنی. www.zqz.ir ------------------------ توضیحات بیشتر. مثلا این ادرس http://www.alexa.com/siteinfo/www.sekoya.ir تبدیل شده به این www.zqz.ir/s با تشکر